Gider Açma

Tıkanıklık Açma Servisi Gider Açma

Banyo lavabosunda saç ve sabun kalıntılarının, mutfak lavabosunda temizlenen yemek artıklarının ve bulaşık makinesinden gelen artıkların, tuvaletlerde kâğıt atıkları nedeniyle zamanla pimaş borular içinde tıkanıklık söz konusu olmaktadır. Kimyasal maddeler ve pompalama işlemi geçici çözüm sunuyor gibi gözükse de tıkanıklığın ulaşılmaz yerlere itilmesine sebep olacağından çözümü içinden çıkılmaz bir hal alabilmektedir.  Gider açma servis hizmeti veren firmamız size kısa zaman da kesin çözümler sunmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile tıkalı giderlerin açılması kırmadan yapılmaktadır. Kameralı sistemler kullanılarak tıkanıklığın sebebi görüntülenerek kırmadan tıkalı giderler açılmaktadır.

Gider Tıkanıklığı

Her türlü gider tıkanıklığı için gider açma hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Deneyimli uzman kadromuzla ve kullandığımız son sistem cihazlarla sizleri anında çözüme ulaştırmaktayız. Ortaya çıkan gider tıkanıklığı için profesyonel yardım almak sizleri ekstra masraflardan kurtaracaktır. Konusun da uzman olmayan kişiler sizi mağdur etmekten başka bir şey yapamazlar. Firmamız kırma dökme işlemi yapılmayacağı için ucuz maliyetle sorunu ortadan kaldıracaktır. Lavabo tıkanıklığı, banyo ve tuvalet tıkanıklığı, kanalizasyon tıkanıklığı ve her türlü gider tıkanıklığı için firmamız 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır. İletişim numaramız dan bizlere ulaştığınız takdir de kayıt işleminiz den sonra en kısa sürede adresinize ekiplerimizi yönlendirmekteyiz.

Tıkalı Gider Nasıl Açılır

Tıkalı gider borularına müdahale etmek için ekiplerimiz adresinize geldikten sonra kameralı görüntüleme cihazları ile tıkanıklığın olduğu yeri tespit ederler. Sonrasın da robota bağlı olan çelik yayları giderin ağız kısmından içeri göndererek açma işlemine başlarlar. Dönerek ilerleyen yay, tıkalı bölgeye ulaşana kadar çalıştırılır. Gider borusunun açılma işlemi tamamlandıktan sonra, kameralı görüntüleme cihazı tekrar boru içine yollanarak açılmanın teyit edilmesinden sonra tıkalı gider borusu sorunu ortadan kalkmış olur. Gider açma işlemlerinizi uygun fiyatlara yapan firmamız sizi maddi külfetten kurtarmaktadır. Kırma ve dökme işlemi yapılmadığı için paranız cebiniz de kalır. Kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sunan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibinden taviz vermeden sizlere hizmet etmektedir.